Bylinky, které přitáhnou hojnost do života

Už od pradávna se lidé snažili pomocí různých magických formulek a amuletů přitáhnout nejen lásku, ale i peníze a hojnost. Někomu to fungovalo, jinému ne a někdo si dodnes myslí, že to je spíš taková mentální podpora mysli, která začne díky těmto kouzlům pracovat na splnění vašich přání.

Bylinek, které se pro tyto účely hodí, je opravdu hodně, proto jsem vybrala ty nejznámější a nejlépe pro nás dostupné. Pojďme se podívat, které bylinky nám pomůžou přilákat hojnost do našich domovů a peněženek. Je už na každém, zda magických vlastností bylinek využije či nikoliv 😊

Asi nejznámější a pro rituály hojnosti, peněz a štěstí nejvíce používaný je mech, a to jakákoli jeho odrůda.

Jedna starodávná kniha tvrdí, že mech sundaný z náhrobního kamene a nošený v kapse je zdrojem mimořádného štěstí i peněz. Známé je využití mechu v pytlíčcích a amuletech či jeho nošení v peněžence.

Pro nás asi nejlépe dostupná bylinka hojnosti je bazalka. Hojně ji využíváme v kuchyni, zdobí naše okenní truhlíky. Málokdo už ale ví, že bazalka přináší svému nositeli bohatství. Takže určitě je fajn mít u sebe lístek bazalky. Dokonce, pokud se ponechá v pokladně či na prahu dveří, tak tak vám přinese úspěch v obchodě.

Mezi další domácí bylinky patří rozhodně majoránka, která, dá-li se zoufalému člověku, přinese mu štěstí a je skvělé ji použít právě do směsí a sáčků pro přivolání peněz.

Pokud si chcete sami takový sáček na přilákání hojnosti vyrobit, doporučuji tak nejlépe učinit právě o novoluní či při dorůstajícím měsíci, aby vaše hojnost krásně rostla.

Vyberte si nejlépe zelenou či zlatou látku, protože tyto přitahují peníze, a dejte si do nich směs výše zmíněných bylinek: mech, bazalku, majoránku a určitě můžete přidat i další „vábící“ bylinky, jako například dub letní, heřmánek pravý, kapradiny, myrtu obecnou, oves setý, révu vinnou, sporýš lékařský, šalvěj nebo zázvor.

Při sestavování směsi a při plnění vámi vybraného pytlíčku nezapomeňte po celou dobu myslet na váš záměr hojnosti! A pak už jen noste pytlík či sáček při sobě a dovolte hojnosti vstoupit do vašeho života.

 

Kateřina Hanáková

Nezávislá žena, matka malého Míši, přítelkyně skvělého muže a autorka eBooků Dělejte,co vás bavía5 kroků k finanční nezávislosti eBooku 13 tipů, jak začít efektivně šetřit Má ráda mola, moře a cesty..dobré víno a pozitivní lidi. Pomáhá ženám znovu objevit a roztáhnout pomyslná křídla, aby mohly vzlétnout vstříc své nezávislosti.Můj příběh najdete tady>>

Komentáře
  • Zjistěte, jak můžete každý den efektivně šetřit své finance
    Zadejte své údaje a stáhněte si eBook zdarma Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (já Kateřina Hanáková a SmartSelling) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších emailů (newsletterů) ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce každého zaslaného emailu. Ochrana osobních údajů
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky