eBook: Dělejte, co vás baví.

 

Bavte se a vydělávejte peníze.

Trápíte se v práci, která vás nenaplňuje?

 

Děláte svoji práci už "jen" pro peníze, ale postrádáte hlubší smysl?

 

Míváte v neděli večer ono známé šimrání v břiše a vůbec se netěšíte na pondělní ráno v práci?

 

 girl-1064659_1280

 

JE NEJVYŠŠÍ ČAS TO ZMĚNIT!

 

 

Jak by se vám líbilo dělat jen to, co vás baví?

Co byste řekli tomu, kdybyste si při práci mohli hrát?

Díky své nové "práci" byste někomu pomohli a ještě byste se u toho skvěle bavili?

Každé ráno byste vstávali s úsměvem na rtu a večer usínali s příjemným pocitem, co nového vám další den přinese..

... a ještě byste si tím vydělali nějaké peníze.

JAKÁ JE TO PŘEDSTAVA?

beautiful-71493

Nečekejte, až se svět kolem vás začne měnit!

Začněte si sami tvořit svůj život podle vlastních představ, přání a snů!

Dělejte už jen to, co vás baví!

Uvnitř eBooku "Dělejte, co vás baví" se dozvíte:

 • Jak zjistit, co vás baví
  Myslíte si, že přece víte, co vás baví? Znáte své koníčky a své záliby určitě nejlépe sami. Mohlo by vás však něco z toho živit? Je to vůbec možné? Někdy přijít na to, jak dělat právě to, co vás baví a dostat za to zaplaceno, bývá docela oříšek. Pokusíme se ho společně rozlousknout.
 • Dozvíte se strategie on-line podnikatelů
  Poodhalím roušku on-line podnikání. Dozvíte se, jaké jsou možnosti současného on-line podnikání, jaké strategie k tomu využít a jaké nástroje používají úspěšní on-line podnikatelé.
 • Ověřené postupy a informace
  Všechny postupy, které zde popisuji a ukazuji, úspěšně používám nejen já, ale i jiní, úspěšní on-line podnikatelé. Dozvíte se tak z první ruky, co a jak funguje, s jakou efektivitou, a čemu se naopak vyhnout.
 • Pozvu vás do své "kuchyně"
  Ukážu vám, jaké konkrétní nástroje a strategie ve svém podnikání používám. Sdělím vám vše, co mi funguje a nefunguje. Pokusíme se společně najít to, co vás baví, naplňuje a je vaší vášní. A hned potom vaši vášeň přetavíme ve vaše úspěšné podnikání, abyste si už každý den mohli užívat života plnými doušky a dělat jen to, co vás baví!

K eBooku získáte navíc tyto bonusy:

Bonusy není možné zakoupit nikde jinde, než spolu s eBookem

BONUS 1

TABULKA VYSNĚNÉHO PŘÍJMU

Do této tabulky si zapište svůj aktuální příjem a výdaje, které nyní máte. Taktéž si sem zaznačte příjmy, které chcete mít, až se budete živit tím, že budete dělat, co vás baví.

Bonus v hodnotě 100,-Kč tak získáváte ZDARMA

BONUS 2

EBOOK "MARKETING VAŠÍ ZNAČKY"

V eBooku ukazuji přesné marketingové strategie a nástroje, které s úspěchem ve svém podnikání používám. Ukazuji možnosti dnešního on-line světa a popisuji co funguje a co už méně. eBook "Marketing vaší značky" vám pomůže najít cestu, jak se ukázat světu a úspěšně se prodat 🙂

 Bonus v hodnotě 300,-Kč tak získáváte ZDARMA

BONUS 3

VIP - DOŽIVOTNÍ AKTULIZACE

V dnešním světě se mění informace velice rychle, objevují se nové metody a ty staré přestávají fungovat. Pokud cokoli změním a aktualizuji v eBooku "Dělejte, co vás baví", budu vás informovat emailem a pošlu vám odkaz ke stažení nové, aktualizované verze eBooku ZDARMA.

Taktéž, pokud dojde k přidání nového bonusu či akce, budete o ní samozřejmě informováni a opět vše získáte ZDARMA. Takže budete mít neustále ty nejnovější informace.

Doživotní aktualizace VIP zákazníka v hodnotě 400,-Kč získáváte ZDARMA.

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Protože je pro mě vaše spokojenost důležitá, rozhodla jsem se vám dát 100% záruku spokojenosti!

Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou přínosné a hodnotné, a že je ve vašem životě nevyužijete, napište mi a já Vám bez otázek vrátím cenu eBooku v plné výši zpět!

TATO GARANCE JE 30 DNÍ!

Osobní konzultace a podpora

Kdykoli vám bude něco nejasné a budete se na své cestě chtít na něco zeptat, nebo ztratíte mapu... 🙂 jsem pro vás k dispozici! Napište mi na email a já vám obratem odpovím.

NEJSTE V TOM SAMI ... pokud sami nebudete chtít 🙂

Co o eBooku říkají jeho čtenáři:

"Skvělý e-book pro ty, kteří by rádi dělali konečně něco, co je baví a naplňuje a nevědí jak na to. Velikým přínosem je bonusový e-book, kde čtenář najde konkrétní informace o marketingu. Protože dělat to, co mně baví je jedna věc, ale umět to i prodat, to už je věc druhá :)."

Alexandra Johnwww.alexandrajohn.cz

"Chcete práci, která Vás bude bavit, ale nevíte, co to vlastně je? Toužíte po změně? Chcete být opravdu spokojeni i v profesionální sféře a mít při tom čas i na rodinu a hlavně na sebe? Pak jste tyto stránky navštívili správně! Sama jsem dlouhé roky pracovala v oboru, který mě dlouho nenaplňoval (spíše ubíjel) a bála se jít si za svým snem na plno. Věřím, že bych se odhodlala daleko dříve, kdybych měla po ruce tak jednoduchý a praktický návod jako je tento eBook. Sáhněte po něm, i když momentálně nevíte, co vlastně chcete dělat. V eBooku Vás autorka krok po kroku navede, jak zjistit, co je práce Vašich snů. Není proč váhat! Přeji Vám mnoho úspěchů a radosti v nové práci podle Vašich představ!"

Dana KratochvílováČarodějka a designérka života www.danakratochvilova.cz

"Kéž by nás bylo víc, kteří žijí tím co Katka píše. Kéž by se každý mohl živit prací, která ho i baví. Skvělé, že vznikl tenhle ebook. Jen tak dál. Ať je víc a víc lidí, kteří dávají světu to, co jim radost dělá a co jim taky nejlíp jde. Katka všechno shrnula na pár stranách, tak ať se každý může vydat na svou jedinečnou cestu."

Martina Chomátováwww.playeveryday.cz

"Katka vám v tomto eBooku nastíní možnosti současného on-line podnikání. Nejprve odhalíte své téma, které se naučíte přeměnit v příjem. Jednoduché tipy, co je dobré konkrétně dělat, vám ulehčí život, pokud jste se rozhodli se současným něco začít dělat. Možná jste nyní nespokojení v práci a toužíte po změně. Katka vám poodkryje tajemství jejího úspěchu a nastíní základní věci, které se vám stanou denním chlebem, pokud se rozhodnete jít v jejích šlépějích."

Iva Jančíkováwww.ivajancikova.cz

"Katka vytvořila e-book, který představuje podrobný přehled, jak lze v současné době podnikat on-line. Sama vím, že ve svém podnikání za mne dnes může internet udělat hodně, ale Katčin e-book mi ještě ukázal další způsoby, které jsem neznala. E-book vč. bonusu doporučuji všem, kteří chtějí ke svému podnikání využívat možnosti 21. století a tím je síla internetu."

Petra Šimkoválektorka a koučka www.petrasimkova.cz

 

Kupte si eBook "Dělejte, co vás baví" TEĎ.

Neodkládejte to AŽ na jindy, protože ta příležitost už třeba nemusí NIKDY nastat.

I když si můj eBook nekoupíte, můžete dělat co vás baví a můžete si plnit své sny. S mým eBookem to však může být mnohem zábavnější "jízda" a objevíte vaše nové, a třeba zatím ještě neprobádané obzory a možnosti!

Když jsem před pár lety, tehdy ještě neznalá, pronikala do tajů on-line podnikání, nedokázala jsem si představit, jaké neskutečné možnosti dnes všichni máme! Nemusíme se trápit v zaměstnání! WAU! Můžeme pracovat z domu, od svého počítače, anebo z pláže, z horských pastvin nebo z pusté, rozlehlé pouště. ODKUDKOLI!

Nenechte si tuto příležitost ujít, protože by vám život mohl protéci jen tak mezi prsty, a to by byla opravdu škoda. Získejte svůj drahocenný čas pro to důležité. Prožívejte ho s lidmi, které milujete, a na kterých vám záleží. Protože to za to opravdu stojí!

 

 

Cena eBooku "Dělejte, co vás baví" je 333,-Kč

Za stejnou cenu si můžete pořídit třeba:

- jeden kilogram hovězí svíčkové 🙂

- čtvrt nádrže benzínu/nafty

- levnější džíny pro náctiletou dceru

- pleťový krém proti vráskám

 

ANEBO

peníze investujte do sebe a vytvořte si práci, která vás bude bavit,

a díky ní budete žít život, jaký jste si vždycky přáli! 🙂