Jste na správné cestě? A víte, jak ji poznat?

Celý náš život je jedna velká cesta a na ní nás potkává jedna zkouška za druhou. Některé jsou snadné a pohodové, promění se v krásné zážitky, a přinesou nám okamžiky a lidi, na které budeme vzpomínat celý život. U jiných se zmítáme v zoufalství a beznaději, přemýšlíme, proč se nám to jenom děje a kdy už to skončí?!

A všechny ty vzestupy a pády, všechny ty rozčílení a tisíce úsměvů a chvilek štěstí, to všechno utváří náš život se vším, co k tomu patří. Díky tomu se vytváří naše postoje, k sobě samému a k našemu okolí. Vznikají momenty, díky kterým se posouváme v životě dál. A ať už jsou dobré, nebo právě naopak, vše se děje z jednoho prostého důvodu. Učení, posun a transformace naší bytosti a našeho „JÁ“.

Jak má ale člověk v tom množství situací poznat, že je na správné cestě? Všichni kolem mluví o pozitivním myšlení, o energiích a já nevím čem ještě.

Víte ale co?

Je to úplně jednoduché a prosté. VŽDYCKY, ale úplně vždycky se řiďte svými pocity. Protože ty jsou nejlepším barometrem dané situace. A jedině váš pocit a to, jak se v daný moment cítíte, dokáže změnit i tu nejvíc bezvýchodnou situaci.

Vypozorovala jsem, že pokud jste na správné cestě, Vesmír vám posílá signály a ty správné lidi přímo k vám. Jak to poznáte? Úplně jednoduše!

Vše na co sáhnete, vám pod rukama hraje a jde jakoby úplně samo. Vše, co se snažíte řešit, vyřešíte jako mávnutím kouzelného proutku. Vesmír k vám posílá ty správné lidi a vše do sebe zapadá jako jedno obrovské puzzle. A klíčem k tomu všemu je jen to, jak se momentálně cítíte a kam ve svém nitru směřujete.

Je to moc jednoduché? Ale až takhle lehké to opravdu je 🙂 Není nic na světě důležitějšího, než to, jak se právě cítíte. A na tomto principu funguje i zákon přitažlivosti, který vám pošle přesně to, na co právě myslíte a čím se třeba trápíte.

Takže doporučuji dávat velký pozor na to, co si přejete, o čem mluvíte (a s kým) a co děláte. Protože Vesmír vám všechno moc rád splní 😉

Kateřina Hanáková

Nezávislá žena, matka malého Míši, přítelkyně skvělého muže a autorka eBooků Dělejte,co vás bavía5 kroků k finanční nezávislosti eBooku 13 tipů, jak začít efektivně šetřit Má ráda mola, moře a cesty..dobré víno a pozitivní lidi. Pomáhá ženám znovu objevit a roztáhnout pomyslná křídla, aby mohly vzlétnout vstříc své nezávislosti.Můj příběh najdete tady>>

Komentáře
  • Zjistěte, jak můžete každý den efektivně šetřit své finance
    Zadejte své údaje a stáhněte si eBook zdarma Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (já Kateřina Hanáková a SmartSelling) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších emailů (newsletterů) ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce každého zaslaného emailu. Ochrana osobních údajů
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky