Objednávka eBooku - Dělejte, co vás baví

Bavte se a vydělávejte peníze

 • ANO
  Objednávám si eBook "Dělejte, co vás baví" od Katky Hanákové, za speciální cenu 191,-Kč (7,6 Eur).
 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje v objednávce, především emailovou adresu, na kterou chci eBook "Dělejte, co vás baví"zaslat 🙂
 • ANO
  Vím, že spolu s eBookem obdržím na email také své bonusy ZDARMA, které nemohu získat nikde jinde, ani si je zakoupit zvlášť
 • ANO
  Chci spolu s eBookem a s bonusy ZDARMA taktéž VIP doživotní aktualizace eBooku. Tato VIP doživotní aktualizace je také ZDARMA.

Pojďte se začíst do eBooku a vytvořte si spokojený život podle svých představ 🙂

thickpaperbackfront_604x964(4)

"Kéž by nás bylo víc, kteří žijí tím co Katka píše. Kéž by se každý mohl živit prací, která ho i baví. Skvělé, že vznikl tenhle ebook. Jen tak dál. Ať je víc a víc lidí, kteří dávají světu to, co jim radost dělá a co jim taky nejlíp jde. Katka všechno shrnula na pár stranách, tak ať se každý může vydat na svou jedinečnou cestu."

Martina Chomátováwww.playeveryday.cz

"Katka vám v tomto eBooku nastíní možnosti současného on-line podnikání. Nejprve odhalíte své téma, které se naučíte přeměnit v příjem. Jednoduché tipy, co je dobré konkrétně dělat, vám ulehčí život, pokud jste se rozhodli se současným něco začít dělat. Možná jste nyní nespokojení v práci a toužíte po změně. Katka vám poodkryje tajemství jejího úspěchu a nastíní základní věci, které se vám stanou denním chlebem, pokud se rozhodnete jít v jejích šlépějích."

Iva Jančíkováwww.ivajancikova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na email: katka@nezavislazena.cz

Ráda vám pomůžu či poradím.