Víte, v čem je síla vaší značky?

Jedno známé rčení praví: „Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž!“

O tom, že jsme každý originál a jsme jedineční, netřeba dlouze diskutovat. Na toto téma byla napsána spousta článků, dokonce i knih. Třeba od Tomáše LukavceJsi značka 🙂

Každý děláme svoji práci a podnikání odlišně. Někomu funguje to, druhému zase ono. I když je náš obor dokonale „prošpikovaný“ konkurencí, neznamená to, že my nebudeme úspěšní! Protože ten svůj úspěch si každý vytváří sám. Tím, jaký je, jaké jsou jeho produkty, jak se chová k lidem, zda se víc usmívá nebo je spíš nabručený a také tím, jakou dáváme přidanou hodnotu. Něco navíc.

Náš punc jedinečnosti je ta naše značka. Nebojte se o sobě dát vědět světu a hlavně, nebojte se světu ukázat! Lidé už mají dost líbivých, neosobních textů a reklamy. Lidé chtějí něco víc! Něco osobnějšího, lidštějšího. Chtějí vědět, že VY jste taky jenom člověk, byť jste úspěšní.

Nebojte se ukázat světu svoji lidskost a svoji tvář! Protože to je to, co vás odliší od ostatních. Nebudete totiž jen pouhý text a nabídka produktů – tak, jak to dělají ostatní. Budete příběh.

Přiblížíte se tak mílovými kroky svému zákazníkovi. Ukažte mu, že stejný problém, jako teď řeší on, jste řešili vy už dříve taky. Vy jste to už vyřešili a chcete mu proto nabídnout řešení, aby nemusel tápat a zkoušet naslepo cestičky, ale šel rovnou a vyšlapanou cestou přímo k cíli – k vašemu produktu.

Ukažte zákazníkům svoji tvář a začněte budovat svoji jedinečnou značku, svůj brand.

A nebojte se, neznamená to, že teď hned musíte každému na potkání začít vyprávět, kdo jste a co děláte 🙂

Pro začátek postačí, když na své webové stránky umístíte svoji fotku, napíšete pár řádků o sobě a třeba svůj krátký příběh o tom, kdo jste a proč děláte to, co děláte. Proč si mají zákazníci vybrat právě VÁS? V čem je síla právě té vaší značky?

A hlavně nezapomínejte, že jste jedineční! Takže je normální, že se nemusíte líbit a nezavděčíte se hned všem. Z toho určitě nemějte těžkou hlavu, protože už to, že jste začali a rozhodli se dělat věci jinak je do budoucna tou nejlepší investicí pro váš úspěch!

 

Uložit

Uložit

Kateřina Hanáková

Nezávislá žena, matka malého Míši, přítelkyně skvělého muže a autorka eBooků Dělejte,co vás bavía5 kroků k finanční nezávislosti eBooku 13 tipů, jak začít efektivně šetřit Má ráda mola, moře a cesty..dobré víno a pozitivní lidi. Pomáhá ženám znovu objevit a roztáhnout pomyslná křídla, aby mohly vzlétnout vstříc své nezávislosti.Můj příběh najdete tady>>

Komentáře
  • Zjistěte, jak můžete každý den efektivně šetřit své finance
    Zadejte své údaje a stáhněte si eBook zdarma Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (já Kateřina Hanáková a SmartSelling) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších emailů (newsletterů) ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce každého zaslaného emailu. Ochrana osobních údajů
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky