Ukažte, že jste připraveni a vesmír vám dá vše, po čem toužíte…

Svůj současný život žijeme jen jednou. Záleží jen na nás, jak ho prožijeme. Na nikom jiném. Kdo by nechtěl žít krásný a spokojený život, plný hojnosti, štěstí, lásky a zdraví? Takový život, ve kterém se budou plnit všechna vaše přání a ty nejtajnější sny. Život, kdy každý den vstáváte z postele s úsměvem na rtu, a máte kolem sebe jen samé milé a příjemné lidi.

Je to váš život a jen vy máte právo si s ním udělat, co sami uznáte za vhodné. Pokud chcete žít v blahobytu, žijte. Chcete cestovat? Cestujte. Myslíte, že to není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá?

Ale je 🙂

Tak si představte, že vesmír je připraven vám dát VŠE, po čem toužíte. Dá vám dokonce úplně VŠECHNO, jej požádáte. Ale nejdřív musíte udělat tři důležité věci.

1. Musíte vědět, co chcete

Víte přesně, co chcete? Určitě vás teď napadne hned několik věcí, které byste chtěli, a po kterých toužíte. To je normální, chceme toho spoustu. Nové auto, hezkou dovolenou, lepší práci, drahé šaty, štíhlejší a pevnější tělo… Je však dobré si uvědomit, že se všechna přání nesplní najednou, a už vůbec ne sama od sebe.

Proto je dobré si vytvořit mapu přání (anebo pro někoho – cílů), do které si svá přání a cíle vepíšete a budete tak vidět, kdy se vám co splnilo, kolik toho je ještě před vámi, a kam vlastně celkově směřujete. Na vaší mapě je však nejdůležitější, že vaše přání dostanou reálnější podobu a budou se tak moci snáz „zhmotnit“ 🙂

2. Musíte požádat o to, co chcete

Stalo se vám někdy, že vám něco uteklo těšně před nosem? Něco, co jste chtěli a moc jste si to přáli? Někdy si to ani neuvědomíme, ale věci nám jednoduše unikají právě proto, že jsme si o ně neřekli. Že jsme zkrátka nepožádali. Jen jsme předpokládali, že se nám toho dostane, že se něco stane a bude to. Nebo jsme jen toužili a přáli si, ale nic jsme proto neudělali.

Pokud si něco opravdu přejete, celý vesmír se spojí, abyste to mohli uskutečnit. Napsal to Paulo Coelho a je to až neskutečná pravda. Proto vesmír požádejte o to, co si opravdu přejete a uvidíte, že vám to rád splní.

Jak vám to má ale splnit, když mu to sami neřeknete? Tak to udělejte hned a na nic už nečekejte. Zítra už totiž může být třeba pozdě.

3. Musíte ukázat, že jste připraveni

Přáli byste si auto, kdybyste ho neuměli řídit? Asi ne, pokud si nenajmete svého osobního řidiče. Jak už jsem zmínila výše, každé vaše přání vám bude splněno. Musíte však ještě ukázat, že jste na něj připraveni.

Jestli si přejete nové auto, určitě máte řidičák, takže jste se na to náležitě připravili. Jestli si přejete být bohatí, musíte vesmíru ukázat, že se umíte starat o své finance. Musíte tak ukázat, že jste připraveni o ně pečovat s láskou, a právě proto by vám jich měl vesmír poslat co nejvíc.

Pokud toužíte po novém zaměstnání, měli byste ukázat, že jste ho hodni a jste připraveni nést větší zodpovědnost a neustále se něčemu učit.

Na vše, po čem toužíte, byste měli být dopředu připraveni. Protože, až se vám to přání splní, už budete vědět, jak s ním naložit. A taky si vzpomeňte na rčení, že štěstí přeje připraveným.

Věřte, že všechna přání mají tu moc, že se nakonec mohou skutečně vyplnit 🙂

 

nuts-1606254_1920

Kateřina Hanáková

Nezávislá žena, matka malého Míši, přítelkyně skvělého muže a autorka eBooků Dělejte,co vás bavía5 kroků k finanční nezávislosti eBooku 13 tipů, jak začít efektivně šetřit Má ráda mola, moře a cesty..dobré víno a pozitivní lidi. Pomáhá ženám znovu objevit a roztáhnout pomyslná křídla, aby mohly vzlétnout vstříc své nezávislosti.Můj příběh najdete tady>>

Komentáře
  • Zjistěte, jak můžete každý den efektivně šetřit své finance
    Zadejte své údaje a stáhněte si eBook zdarma Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (já Kateřina Hanáková a SmartSelling) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších emailů (newsletterů) ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce každého zaslaného emailu. Ochrana osobních údajů
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky