Velké sny si žádají velké učitele

Jak jste velcí? Nemyslím teď výškou, ale víte, jak velcí jste osobnostně? A jak velké jsou vaše SNY, vaše cíle a vaše životní směřování? Upřímně vám můžu říct, že moje sny byly vždycky VELKÉ. Nevím, jestli je to tím, že moje znamení zvěrokruhu je ohnivý beran, který vlastně ani prostor pro malé sny nemá. Každopádně, už jako malá holka jsem si dávala velké cíle a vysnila své tajné sny do těch nejmalinkatějších detailů.

Ve výsledku je vlastně jedno, že se některý z vašich snů nesplní, nebo nesplní úplně, anebo se v průběhu času lehce transformuje a poupraví do jiné podoby. Důležitý je samotný SEN. Protože ten člověka popohání kupředu. Nedovolí vám ustrnout na místě a nečinně stát. A když už se zabrzdíte a nemůžete se pohnout kupředu, co vám pomůže?

No přece váš SEN!

Cesta k vytouženému cíli může mít spoustu podob. Někdy je přímá a jednoduchá, až nevěříte, že je to v tak krátkém čase možné. Jindy je klikatá, kostrbatá a tu a tam zakopnete o nějaký ten kámen, nebo překročíte „bludný kořen“ a motáte se pořád v kruhu.

Co byste řekli tomu, kdyby vám někdo dal mapu s přesně vytyčenou trasou? S cestou, která by byla v mapě vyznačena tlustou, zlatou čárou a všechny překážky by byly najednou úplně malinké…

Líbilo by se vám to? Měli byste radost? Vzali byste si od toho člověka tuhle mapu?

A proč ne? Já teda zcela určitě!

Věřte, že každou cestou, kterou se vydáte, už se někdy v minulosti vydal i někdo jiný. Ta cesta je totiž skoro pokaždé úplně stejná. A ten, kdo už šel před vámi, zjistil, že někde je cesta malinko užší, nebo je tam bludný kořen, velký kámen, nebo přímo díra. A taky zjistil, že když se chcete vzdát a vrátit se zpátky, tak zrovna v ten okamžik se před vámi otevře cestička mezi mechem a kapradím…

Nevěřím, že existuje problém, který nemá řešení. Vždycky se nějaké řešení najde. Vždycky se nám nakonec ukáže nějaká cesta, nějaká možnost. A i když je vám zrovna úzko, není vám do smíchu, přišli jste třeba o práci nebo o partnera, anebo máte dluhy až nad hlavu, je dobré se poohlédnout, kde by se mohly prodávat mapy :).

 

Pořiďte si svoji MAPU

Jak už jsem řekla, zastávám názor, že na každý problém existuje minimálně jedno řešení. Ono jich určitě bude víc, jen je potřeba je všechny objevit.

Zapátrejte na internetu, jestli už podobný problém někdo s úspěchem vyřešil. Strýček Google vám jistě poskytne spoustu hodnotných, i méně hodnotných informací, proto je dobré si všímat i referencí, článků, hodnocení na sociálních sítích, apod.

Spousta informací i kurzů je dostupných na internetu zdarma, ve formě eBooků, textů volně ke stažení, audionahrávek a videí. Je však důležité si z toho nepřeberného množství dobře vybrat, abyste se nezahltili zbytečnostmi, které nakonec stejně ani nevyužijete. Ale to vám asi neříkám žádnou novinku.

 

Učte se od těch nejlepších

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků a máte VELKÉ SNY, učte se od těch nejlepších. Já jsem na své cestě k nezávislosti našla plný internet učitelů, kteří slibovali finanční svobodu, pohodu, spoustu času na rodinu, bohatý a naplněný život. Spousta z nich své rady úspěšně prodávala za nemalé peníze a tak bylo časem docela jasné, o čí svobodu a pohodu tu vlastně jde.

Jak poznat toho NEJ?

Nejlepší učitel z vašeho „snového“ oboru se bude jistě vyznačovat většinou, (ne-li všemi najednou) následujících znaků:

 • Má praxi ve svém oboru a ví, o čem mluví
 • Sám si prošel svou cestou a našel vhodné řešení, které vám rád předá
 • Je ochotný se s vámi podělit o svoje know-how…ZDARMA
 • je zdravě sebevědomá osobnost, se kterou byste se rádi potkávali třeba každý den
 • působí uvolněně, nevtíravým dojmem a čiší z něj dobrá nálada a energie
 • své služby či produkty, které prodává, vždy garantuje zárukou vrácení peněz
 • záleží mu na vás
 • vždycky vám dá něco navíc
 • vždycky je tu PRO VÁS

 

Ten nejlepší učitel totiž ví, že když budete spokojeni vy, budou i další, kteří přijdou po vás, a kterým jej třeba doporučíte. A hlavně, má radost, když vidí, že jeho práce má smysl a pomáhá i dalším lidem.

Kateřina Hanáková

Nezávislá žena, matka malého Míši, přítelkyně skvělého muže a autorka eBooků Dělejte,co vás bavía5 kroků k finanční nezávislosti eBooku 13 tipů, jak začít efektivně šetřit Má ráda mola, moře a cesty..dobré víno a pozitivní lidi. Pomáhá ženám znovu objevit a roztáhnout pomyslná křídla, aby mohly vzlétnout vstříc své nezávislosti.Můj příběh najdete tady>>

Komentáře
 • Zjistěte, jak můžete každý den efektivně šetřit své finance
  Zadejte své údaje a stáhněte si eBook zdarma Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (já Kateřina Hanáková a SmartSelling) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších emailů (newsletterů) ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce každého zaslaného emailu. Ochrana osobních údajů
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky