Všechna „jak“ přijdou samy, když máte dost silné „proč“

Znáte ten pocit? Znáte tu silnou touhu, která vás úplně pohltí? Najednou cítíte, že přesně víte, kde chcete být. Po čem toužíte a čeho chcete dosáhnout. Přesně víte, co musíte udělat, abyste došli k cíli. A potom přijdou pochybnosti… Rozum vám začne našeptávat, že tohle nemůžete. Že je to příliš odvážné, nebo nebezpečné, anebo drahé, náročné,…a co já vím ještě.

A co uděláme?

Poslechneme ho. Protože často máme strach z neznámého, anebo se nám nechce jednoduše opustit náš krásný, klidný a pohodlný život, kde všechno běží přesně jako na drátkách.

Mám pro vás dobrou zprávu! Vůbec totiž svůj zdravý rozum nemusíte poslouchat!

Ať už chcete ve svém životě změnit cokoliv – chcete zhubnout 10 kilo, najít si lepší práci, vydělat svůj první milion, podívat se na Bali, projet se ve formuli 1, nebo jen žít spokojenější a nezávislejší život…

Můžete 🙂

Vytyčte si svůj cíl a udělejte si akční plán. Krůček po krůčku, napište si, jak dojdete ke svému cíli. A nevynechejte přitom žádný i sebemenší detail. Čím přesnější a jasnější ve svých plánech budete, tím lépe a rychleji se vám budou zdolávat případné překážky, které budete na své cestě potkávat. A že jich jistě bude víc, než dost.

Proto, až vám bude nejhůř a budete to chtít vzdát, až se vám bude zdát, že už nemáte žádnou sílu, abyste se posunuli vpřed za svým snem, vzpomeňte si, PROČ to všechno děláte? Co byl prvotní impulz k tomu, že jste se rozhodli jít do akce a začít?

Limity a hranice si stanovujeme jen my sami.  Až budete zase příště tápat v mlze a chtít se vším seknout a zůstat stát, najděte znovu své PROČ.

Protože všechna další „jak“ potom přijdou samy, když budete vědět „proč“ 🙂

 

writing-1209700_1280

Kateřina Hanáková

Nezávislá žena, matka malého Míši, přítelkyně skvělého muže a autorka eBooků Dělejte,co vás bavía5 kroků k finanční nezávislosti eBooku 13 tipů, jak začít efektivně šetřit Má ráda mola, moře a cesty..dobré víno a pozitivní lidi. Pomáhá ženám znovu objevit a roztáhnout pomyslná křídla, aby mohly vzlétnout vstříc své nezávislosti.Můj příběh najdete tady>>

Komentáře
  • Zjistěte, jak můžete každý den efektivně šetřit své finance
    Zadejte své údaje a stáhněte si eBook zdarma Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (já Kateřina Hanáková a SmartSelling) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších emailů (newsletterů) ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce každého zaslaného emailu. Ochrana osobních údajů
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky