Zrození nezávislé ženy, aneb proč jsem začala psát blog?

Už od mala jsem byla taková ta „akčnější“ holčička a docela upovídaná, to po mamince. Takže když se na základní škole mělo zajít něco vyřídit, myšleno třeba jít něco sdělit jinému učiteli a vůbec cokoliv vyřídit nebo zeptat se, spolužačky tak nějak automaticky „nominovaly“ mně.

A vlastně mi to ani nevadilo. Jen jsem nechápala, co je na tom tak těžkého, jít se někoho na něco zeptat, nebo něco nahlas říct.

Divili byste se, jak je to HROZNĚ těžké pro spoustu lidí! Při své práci jsem se v průběhu let setkávala s tím, že kolegové měli problém zvednout telefon a domluvit si schůzku, vyřídit nepříjemnou reklamaci s klientem nebo jen říct druhému kolegovi, co je na něm štve.

Věřili byste tomu?

Já jsem si myslela, že je to normální, ozvat se, říct si o co potřebuji, sdělit tomu druhému co mám na srdci, zkrátka komunikovat.

Jenže to běžné není.

Kde se stala chyba? Chyba je zcela jistě v komunikaci..vlastně..v nekomunikaci. A tak se v našich životech problémy skoro neřeší, vztahy se rozpadají a strašně málo si říkáme, MÁM TĚ RÁD!

Ono je to vlastně logické, spousta lidí nemá dostatečně rádo ani sebe, myslí si, že je to sobecké. Jak ale potom můžou mít rádi ty druhé?

 heart-976008_1920

Mám se ráda. A mám moc ráda lidi a všechno živé!

Z té malé, akční holčičky se svět pokoušel otesat drsnější bytost, proto jí připravil nejednu nástrahu v podobě osobních problémů, finančních a komunikačních. Hodně lidí mi ublížilo a já musela prozřít, že někteří lidé jsou zlí a závistiví.

A víte co?

Asi jsem divná, ale myslím si, že v každém člověku je byť i malý kousek dobrého. A všechno špatné je k něčemu dobré, vše se děje z nějakého důvodu. A když už nic, tak si z toho bláta a špíny tam na tom dně vezmeme ponaučení a příště to zkusíme jinak. Snad i lépe.

A tak se zrodila nezávislá žena…

… protože ženy by si měly pomáhat. Všichni lidé by si měli pomáhat, a když už nic, tak spolu hlavně komunikovat!

Nezavislazena.cz je o sdílení, o předávání si zkušeností, vyrovnávání se s chybami, o práci se sebou samým, o sebelásce, o motivaci, o žití v harmonii s přírodou a druhými lidmi.

Chtěla bych pro každou ženu osobní i finanční svobodu, pohodu, štěstí a lásku! A pokud se k nim díky těmto webovým stránkám aspoň trošku přiblíží, pak to splnilo svůj účel.

 

woman-984095_1920

Kateřina Hanáková

Nezávislá žena, matka malého Míši, přítelkyně skvělého muže a autorka eBooků Dělejte,co vás bavía5 kroků k finanční nezávislosti eBooku 13 tipů, jak začít efektivně šetřit Má ráda mola, moře a cesty..dobré víno a pozitivní lidi. Pomáhá ženám znovu objevit a roztáhnout pomyslná křídla, aby mohly vzlétnout vstříc své nezávislosti.Můj příběh najdete tady>>

Komentáře
  • Zjistěte, jak můžete každý den efektivně šetřit své finance
    Zadejte své údaje a stáhněte si eBook zdarma Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (já Kateřina Hanáková a SmartSelling) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších emailů (newsletterů) ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce každého zaslaného emailu. Ochrana osobních údajů
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky