Nezávislá žena

O mně

Kdo jsem?

Jsem matka dvou neposedných synků a s manželem a dětmi trávíme spoustu času v přírodě a ve zbylém čase budujeme naše vysněné bydlení v domku na vesnici.

Už od dětství jsem se snažila vše živé zachraňovat a hrála jsem si na doktorku. Matka-lékařka mě učila znát byliny s jejich účinky a otevřenosti ke všem možnostem, které mohou pacientům prospět.

Mou první zkušenost s alternativní medicínou jsem měla v 18, kdy jsem trpěla silnými astmatickými záchvaty, které se naproti medikaci stále zhoršovaly. Tehdy mě matka „dovlekla“ k úžasnému lékaři čínské medicíny Dr. Aulovi, který mě po měsíci zcela zbavil obtíží, které jsem měla od dětství a poslední 2 roky se velmi zhoršovaly. Při studiu medicíny mi lékaři přišli na sníženou funkci štítné žlázy(hypothyreozu) a pár let na to mi začalo být špatně. Nejdřív jen večer- dostala jsem léky. Pak už po každém jídle- dostala jsem další léky. Následovalo období, kdy jsem měla křečovité bolesti téměř po každém jídle a doktoři mi po půl roce vyšetření diagnostikovali crohnovu nemoc.

V tu dobu jsem již studovala čínskou medicínu a rozhodla se, že se uzdravím. Postupně jsem se zbavila všech léků a pomocí bylin a diety jsem byla do půl roku zcela bez obtíží. To mě utvrdilo v přesvědčení, že pokud chci léčit a uzdravovat, klasická medicína mou cestou není.

Postupně jsem prošla klasickou medicínou, tradiční čínskou medicínou, fytoterapií, energoterapií. Mám ovšem dobré zkušenosti i s ajurvédou, homeopatií, Bachovými květovými esencemi a dalšími. Ráda proto spolupracuji s jinými odborníky v těchto alternativách.

Jak můj příběh začal?

...

 

Proto jsem sestavila tento E-book. Ukázat vám, že si u spousty obtíží dokážete pomoci sami. Pomohu vám poznat signály vašeho těla a naučím vás je číst. Když je včas rozpoznáte, můžete předejít mnoha nemocem a bolestivým stavům a dokážete se i zbavit mnoha stávajících obtíží.